Żużel: Andersen wygrał w Fjelsted, Małkiewicz i Mencel awansowali do SGP 2
W sobotę w duńskim Fjelsted odbyła się druga runda kwalifikacyjna do cyklu SGP 2. Zawody wygrał Mikkel Andersen. Polacy Kevin Małkiewicz i Antoni Mencel zajęli miejsca na podium i wywalczyli awans do serii SGP 2 na następny sezon.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!