Katar zapłacił za 2000 opłaconych kibiców na mundialu – efekt był katastrofalny
Według "The Telegraph" Katar opłacił 2000 kibiców, by wspierali drużynę narodową podczas mundialu w Ameryce Północnej. Mimo kosztownej "promocji" rezultaty okazały się katastrofalne – drużyna nie awansowała do 1/16 finału. Afera ukazuje skalę działań podejmowanych przez katarskie władze dla promowania piłki nożnej w kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!