Rząd szykuje reformę ochrony zdrowia po aferze w Szpitalu Południowym
W przyszłym tygodniu polski rząd ma przedstawić pakiet reform systemu ochrony zdrowia. Inicjatywa jest bezpośrednią odpowiedzią na aferę w Szpitalu Południowym. Reforma ma też służyć ograniczeniu corocznych, spektakularnych podwyżek dla personelu medycznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!