Bielsa stracił szatnię Urugwaju przed meczem z Hiszpanią
Przed decydującym meczem grupy mistrzostw świata Urugwaj–Hiszpania media donoszą o poważnym kryzysie w kadrze Urugwaju. Piłkarze odwrócili się od selekcjonera Marcelo Bielsy, protestując przeciwko wyniszczającym treningom, które ich zdaniem powodują kontuzje i nadmierne zmęczenie rzutujące na wyniki meczów. W szatni doszło do gorącej dyskusji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!