Od 1 lipca 2026 NFZ wstrzyma płatności za niezarejestrowane świadczenia
Od 1 lipca 2026 roku wszystkie świadczenia objęte centralną e-rejestracją będą musiały być wcześniej zarejestrowane w systemie. Placówki medyczne, które nie dopełnią tego obowiązku, mogą mieć wstrzymane płatności przez NFZ. Zmiany mają na celu uszczelnienie systemu rejestracji pacjentów w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!