Irak rozważa wyjście z OPEC, by zwiększyć wydobycie ropy
Irak rozważa opuszczenie kartelu OPEC, jeśli organizacja nie pozwoli Bagdadowi znacząco zwiększyć wydobycia ropy naftowej. Byłby to kolejny duży cios dla OPEC po wycofaniu się Zjednoczonych Emiratów Arabskich wiosną tego roku. Irak jest jednym z największych producentów ropy w grupie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!