WIG20 stracił 0,7% w piątek – cały tydzień pod znakiem spadków na GPW
Cały mijający tydzień na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zdominowali sprzedający. W piątek indeks WIG20 stracił 0,7 proc. Analitycy wskazują jednak, że na razie mamy do czynienia z korektą, a nie zmianą trendu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!