Konferencja odbudowy Ukrainy w Gdańsku: podpisano nowe kontrakty
Pełnomocnik rządu ds. odbudowy Ukrainy Paweł Kowal ocenił, że konferencja w Gdańsku miała bardzo praktyczny i gospodarczy wymiar. Uczestniczyła w niej połowa składu ukraińskiej Rady Ministrów, a wydarzenie spotkało się z dużym uznaniem ze strony biznesu. Według Kowala doszło do podpisania pierwszych nowych kontraktów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!