Czwarty pas na A2 pod Warszawą: umowa za 257 mln zł ze Strabagiem
GDDKiA podpisała ze Strabagiem umowę wartą blisko 257 mln zł na poszerzenie autostrady A2 między węzłami Grodzisk Mazowiecki i Konotopa. Inwestycja obejmie 17,2 km trasy i jest częścią projektu rozbudowy A2 na odcinku Łódź–Warszawa. Dzięki inwestycji na tym odcinku pojawi się czwarty pas ruchu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!