Lionel Richie odkłada koncerty po hospitalizacji w połowie występu
Lionel Richie przerwał koncert w Minnesocie i trafił do szpitala. Na zalecenie lekarzy piosenkarz odwołuje najbliższe występy. Według doniesień ma wrócić na scenę już pod koniec tego tygodnia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!