Błaszczak, Rau, Bielan i Kuchciński oddają ukraińskie odznaczenia po decyzji Kaczyńskiego
Były szef MON Mariusz Błaszczak, były szef MSZ Zbigniew Rau, europoseł Adam Bielan i poseł Marek Kuchciński poinformowali w piątek, że zwrócą przyznane im ukraińskie odznaczenia państwowe. Jako powód podają lojalność wobec Prezydenta RP oraz sprzeciw wobec polityki ukraińskich elit i eskalacji konfliktu. Decyzja wpisuje się w falę podobnych gestów po ogłoszeniu analogicznej decyzji przez Jarosława Kaczyńskiego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!