Francuz aresztowany na 3 miesiące za wejście do tunelu metra w Warszawie
22-letni obywatel Francji, który w środę wszedł do tunelu warszawskiego metra na linii M1, został aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna nie współpracował z policją podczas interwencji. Incydent spowodował poważne utrudnienia w ruchu na tej linii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!