Uznański-Wiśniewski wspomina rocznicę lotu w kosmos: jakby to było wczoraj
Polski astronauta Sławosz Uznański-Wiśniewski wspominał rocznicę swojego startu w kosmos, mówiąc, że przeżycia z tamtego czasu są nadal bardzo żywe w jego pamięci. Misja miała miejsce rok temu i była przełomowym momentem dla polskiego programu kosmicznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!