Zapłacili 220 tys. zł za dom — firma budowlana zostawiła ich z wadliwą ruiną
Sandra i Tyron zapłacili firmie budowlanej prawie 220 tys. zł za wybudowanie domu w Polsce. Zamiast wymarzonego lokum otrzymali wadliwą, niedokończoną konstrukcję przeznaczoną do rozbiórki. Para walczy o sprawiedliwość, a materiał Interwencji ujawnia, że mogą istnieć kolejne ofiary tej samej firmy budowlanej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!