Artur Rojek: Podpisałem dwie niekorzystne umowy w branży muzycznej
Artur Rojek w rozmowie z Filipem Borowiakiem w programie Wirtualnej Polski przyznał, że dwukrotnie podpisał niekorzystne umowy w branży muzycznej. Muzyk opowiedział też o kulisach współpracy z Dawidem Podsiadłą oraz mechanizmach działania polskiego rynku muzycznego. Rojek jest znany m.in. jako frontman zespołu Myslovitz i solowy artysta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!