19-letni Kubiak z trzeciej ligi do Slavii Praga i Ligi Mistrzów
Oskar Kubiak, 19-letni polski piłkarz, w ciągu zaledwie roku przeszedł z trzecioligowej Wdy Świecie do Arki Gdynia, a teraz oficjalnie podpisał kontrakt ze Slavią Praga. Czeski klub regularnie gra w europejskich pucharach, co oznacza, że Kubiak może zagrać w Lidze Mistrzów w sezonie 2026/2027.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!