Sony masowo zwalnia w Bungie — większość zespołu Destiny odchodzi
Sony przeprowadziło poważne zwolnienia w studiu Bungie, obejmując nimi większość zespołu pracującego nad serią Destiny. Część deweloperów zatrudnionych przy nadchodzącej grze Marathon również straciła pracę. Ze stanowiska szefa studia zrezygnował Justin Truman.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!