Polska sieć energetyczna przygotowuje się na wzrost zużycia prądu przez klimatyzatory
Polska sieć energetyczna szykuje się na rosnące zapotrzebowanie na prąd związane z upowszechnieniem klimatyzatorów w domach i biurach. Władze zapewniły, że sieć będzie w stanie sprostać zwiększonemu obciążeniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!