Wiceminister MON: Przez 3 dni wydaliśmy na zbrojenia więcej niż PiS przez 8 lat
Sekretarz stanu w MON Magdalena Sobkowiak-Czarnecka poinformowała, że obecny rząd w ciągu zaledwie trzech dni pierwszej fazy programu SAFE wydał na polskie zbrojenia więcej niż rząd PiS przez osiem lat. W wywiadzie omówiła też negocjacje dotyczące powietrznych tankowców i okrętów podwodnych oraz nową filozofię zamawiania uzbrojenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!