Polestar wycofuje się z USA od 2027 r. — rząd odmówił zgody przez chiński software
Polestar nie będzie mogło sprzedawać swoich samochodów elektrycznych w USA od rocznika modelowego 2027. Federalny rząd odmówił firmie zezwolenia wymaganego przez nowe przepisy zakazujące pojazdów z chińskim oprogramowaniem. Decyzja ta jest bezpośrednią konsekwencją zakazu wprowadzonego przez administrację amerykańską.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!