Koubek nie rezygnuje po odpadnięciu Czech w fazie grupowej MŚ
Miroslav Koubek oświadczył, że nie zamierza rezygnować z funkcji selekcjonera reprezentacji Czech po ich odpadnięciu w fazie grupowej mistrzostw świata. Podkreślił, że wiąże go kontrakt i że "nie ucieka bez walki". Czesi zakończyli turniej na etapie grupy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!