Alonso rozważa odejście z Astona Martina — władze zespołu chcą go zatrzymać za wszelką cenę
Fernando Alonso jest rozczarowany wynikami Astona Martina w Formule 1 i poważnie rozważa transfer do innego zespołu lub zakończenie kariery. Władze brytyjskiej stajni zamierzają zrobić wszystko, co możliwe, by nakłonić Hiszpana do dalszej współpracy. Alonso nie podał jeszcze żadnej decyzji co do swojej przyszłości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!