PGE, Orlen, Enea i Tauron podpiszą list intencyjny ws. odbudowy Ukrainy
Szefowie PGE, Orlenu, Enei i Tauronu podpisali w Gdańsku list intencyjny dotyczący wspólnego zaangażowania w odbudowę ukraińskiej infrastruktury energetycznej. Minister aktywów państwowych Wojciech Balczun zaznaczył, że polskie firmy muszą uczestniczyć w tym procesie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!