Tusk po szczycie w Gdańsku: wschodnia flanka NATO zjednoczona jak nigdy
Premier Donald Tusk oświadczył w czwartek po spotkaniu przywódców wschodniej flanki NATO w Gdańsku, że sojusznicy wykazali „pełną jedność i pełną solidarność". Zaznaczył, że jest to wyraźny znak ostrzegawczy dla każdego, kto planuje działania wrogie wobec państw regionu. Spotkanie odbyło się w kontekście trwającej agresji Rosji na Ukrainę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!