Afera w Szpitalu Południowym: prawniczka radzi, by nie oceniać sygnalisty przedwcześnie
Mec. Jolanta Budzowska, znana prawniczka od spraw błędów medycznych, ostrzega przed przedwczesną oceną lekarza-sygnalisty z afery w Szpitalu Południowym. Lekarz zarzucał szpitalowi błędy prowadzące do śmierci pacjentów, ale teraz sam jest atakowany. Budzowska uważa, że najpierw prokuratura powinna dokładnie sprawdzić wszystkie wskazane przez niego tropy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!