Polska proponuje wspólne ćwiczenia V4 i rurociągi paliwowe na szczycie w Budapeszcie
Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz zaproponował w Budapeszcie, by we wszystkich ćwiczeniach wojskowych każdego z krajów Grupy Wyszehradzkiej uczestniczyły wszystkie cztery państwa V4. Polska forsuje też budowę rurociągów paliwowych oraz stworzenie unii antydronowej w ramach grupy. Spotkanie ministrów obrony V4 odbywa się w czwartek na Węgrzech.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!