Orlen i Naftohaz podpisały umowę o handlu LNG w Gdańsku
Orlen i ukraiński Naftohaz podpisały w czwartek w Gdańsku dwa dokumenty: porozumienie o możliwości zwiększenia wolumenu handlu LNG oraz memorandum o współpracy w obszarze zrównoważonego rozwoju. To zacieśnienie relacji między polskim i ukraińskim koncernem energetycznym. Szczegóły dotyczące wolumenów i terminów nie zostały podane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!