Polska pokonała Belgię 3:2 po comebacku z 0:2; Grbić zszedł z ławki rezerwowych
Polscy siatkarze przegrywali 0:2 z Belgią na starcie turnieju w Gliwicach, jednak od trzeciej partii stopniowo przejęli inicjatywę i wygrali 3:2. Kluczową rolę odegrał trener Nikola Grbić, który — jak zdradził po meczu najlepszy gracz spotkania Artur Szalpuk — podjął zdecydowane działania w przerwie. Szalpuk był najskuteczniejszym zawodnikiem polskiej drużyny tego wieczoru.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!