Posłanka KO: Jędrzejewski miał obowiązek zeznawać przed komisją
Posłanka KO Marta Golbik, przewodnicząca sejmowej komisji zdrowia, stwierdziła w programie „Tłit" WP, że dr Emil Jędrzejewski miał obowiązek zeznawać. Odniosła się też do pytania, czy premier powinien publicznie podważać jego wiarygodność, tłumacząc, że premier jest proszony przez media o komentarz do wszystkich bieżących spraw. Sprawa dotyczy zeznań byłego ordynatora Szpitala Południowego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!