Liga Narodów w Orleanie bez klimatyzacji — hala z 2023 r. nie ma wentylacji podczas fali upałów
Podczas drugiego tygodnia Ligi Narodów część zespołów rozgrywa mecze w Orleanie w hali wybudowanej w 2023 roku. Okazało się, że obiekt nie posiada klimatyzacji, mimo trwającej we Francji fali upałów. Sytuacja wywołała śmiech i krytykę — zawodnicy i kibice musieli zmagać się z ekstremalnymi warunkami termicznymi w nowym, nowoczesnym budynku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!