Sondaż: Większość Polaków uważa, że lekarze zarabiają za dużo
Z sondażu SW Research dla rp.pl wynika, że zdecydowana większość Polaków uważa wynagrodzenia lekarzy w Polsce za zbyt wysokie. Wyniki badania wpisują się w trwającą debatę publiczną o transparentności płac w ochronie zdrowia. Sondaż pojawia się w kontekście afery wokół Szpitala Południowego w Warszawie i doniesień o zarobkach lekarzy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!