Trump na ceremonii 250-lecia USA: „Ameryka wróciła, odzyskaliśmy suwerenność"
Prezydent USA Donald Trump przemawiał w środę w Waszyngtonie podczas ceremonii inaugurującej obchody 250. rocznicy niepodległości Stanów Zjednoczonych. Oświadczył, że Ameryka „odzyskała suwerenność, przywróciła wolność, odbudowała dobrobyt i uratowała kraj pod każdym względem". Trump ogłosił, że USA wchodzą w „złotą erę".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!