Szalpuk bohaterem Polski: zwycięstwo 3:2 z Belgią po odrabianiu strat od 0:2
Polscy siatkarze w Lidze Narodów w Gliwicach przegrywali 0:2 z niżej notowaną Belgią, jednak zdołali odwrócić losy meczu i wygrać 3:2 po tie-breaku. Bohaterem spotkania był Artur Szalpuk, który rozegrał swój pierwszy mecz w tegorocznej edycji LN i zaprezentował znakomitą siatkówkę. Mecze reprezentacji można oglądać na antenach Polsatu Sport.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!