Kanada odpada z 1. miejsca w grupie MŚ po porażce ze Szwajcarią 1:2
Kanada przegrała ze Szwajcarią 2:1 i straciła szansę na wygranie grupy B na mistrzostwach świata. Drużyna Jesse Marscha awansowała do fazy pucharowej, ale jako gospodarz nie zdołała zapewnić sobie pierwszego miejsca i związanego z nim domowego atutu. Kolejna runda rozgrywana będzie poza własnym terenem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!