Aiyuk chce grać w Commanders: "Podpisałbym jutro"
Wide receiver Brandon Aiyuk publicznie wyraził chęć gry w Washington Commanders. W filmiku na Instagramie stwierdził, że gdyby San Francisco 49ers go zwolnili, podpisałby kontrakt z Waszyngtonem "następnego dnia". To kolejny krok Aiyuka w staraniach o transfer do Commanders.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!