Polska pokonała Belgię 3:2 po przegrywaniu 0:2 — Szalpuk zdradza kulisy szatni
Reprezentacja Polski w siatkówce wygrała z Belgią 3:2 w Lidze Narodów, odrabiając stratę dwóch setów. Po meczu Artur Szalpuk przyznał, że drużyna miała poważne problemy na początku spotkania i selekcjoner Nikola Grbić udzielił zespołowi reprymendy. Zwycięstwo kosztowało jednak Polaków utratę cennego punktu bonusowego, który może mieć znaczenie w walce o awans do turnieju finałowego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!