Polska przegrywała 0:2 z Belgią, ale wygrała tie-breakiem w Lidze Narodów
Reprezentacja Polski w siatkówce niemal sprawiła sensację w turnieju Ligi Narodów w Gliwicach, przegrywając do 0:2 z niżej notowaną Belgią. Biało-Czerwoni zdołali jednak odwrócić losy meczu i zwyciężyli po tie-breaku 3:2. Kluczową postacią okazał się Artur Szalpuk, który zagrał znakomite spotkanie w swoim pierwszym meczu w tegorocznej LN.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!