Polska zagra kolejny mecz Ligi Narodów w Gliwicach już po niecałych 24 godzinach
Reprezentacja Polski siatkarzy wygrała 3:2 z Belgią w pierwszym meczu drugiego tygodnia Ligi Narodów w Gliwicach. Kolejne spotkanie pod wodzą trenera Nikoli Grbicia czeka Biało-Czerwonych już po niecałych 24 godzinach. Źródło nie podaje dokładnego przeciwnika ani godziny kolejnego meczu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!