Jakub Szumert (20 l.) zagra w NCAA w USA – dołącza do uczelnianego klubu „Mustangs"
20-letni koszykarz Jakub Szumert, reprezentant Polski, przenosi się do ligi NCAA w Stanach Zjednoczonych na sezon 2025/2026. W minionym sezonie błyszczał w Orlen Basket Lidze z Orlen Zastalem Zielona Góra, z którym zdobył wicemistrzostwo Polski. Dołącza do drużyny noszące przydomek „Mustangs".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!