SpaceX ETF traci – najgorszy miesiąc od 6 lat przez wahania akcji
Główny fundusz ETF śledzący sektor kosmiczny zmierza ku najgorszemu miesiącowi od sześciu lat z powodu gwałtownych wahań akcji SpaceX po debiucie giełdowym. Inwestorzy przekonują się, że posiadanie akcji tej spółki to jazda na emocjonalnym rollercoasterze. Analitycy mówią wprost: "dopiero teraz widzimy rzeczywistość bycia właścicielem bardzo zmiennej akcji kosmicznej".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!