Francuz zatrzymany w tunelu metra w Warszawie – 10 stacji znów zamkniętych
W środę policja zatrzymała 22-letniego obywatela Francji, który wedarł się do tunelu I linii warszawskiego metra i forsował zabezpieczenia chroniące infrastrukturę techniczną. Mężczyzna odmówił odpowiedzi na pytania funkcjonariuszy i nie wyjaśnił motywów swojego działania. W związku z incydentem po raz kolejny zamknięto 10 stacji metra.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!