Świątek przegrała pierwszego seta z Navarro po podwójnym błędzie
Iga Świątek fatalnie zakończyła pierwszego seta w meczu 1/8 finału Bad Homburg Open z Emmą Navarro. Polka popełniła podwójny błąd serwisowy, tracąc pierwszą partię. Spotkanie rozgrywane jest w ramach przygotowań do Wimbledonu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!