GKS Tychy szykuje powrót do 1. ligi i ogłasza kolejne transfery
GKS Tychy, który spadł z Betclic 1. ligi, stawia sobie za cel powrót na zaplecze PKO Ekstraklasy już po roku. Klub ogłosił kolejne wzmocnienia kadrowe w ramach przygotowań do nowego sezonu. Szczegóły pozyskanych zawodników nie zostały podane w źródle.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!