Ostapenko i Keys awansują do ćwierćfinału WTA w Eastbourne
W Eastbourne rozegrano drugą rundę turnieju WTA na trawie. Do ćwierćfinałów awansowały m.in. Jelena Ostapenko i Madison Keys. Ostapenko musiała odwrócić losy meczu, przełamując się dopiero w drugim secie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!