Święczkowski nie otworzył Zgromadzenia TK przez obecność sędziów wybranych przez Sejm
Prezes Trybunału Konstytucyjnego Bogdan Święczkowski odmówił otwarcia Zgromadzenia Ogólnego TK, powołując się na obecność sędziów, którzy ślubowanie złożyli w Sejmie, a nie przed prezydentem. Dwoje sędziów nie podpisało również listy obecności. „Rzeczpospolita" dotarła do treści oświadczenia sędziów wyjaśniającego ich stanowisko w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!