Budapeszt: pracownik szpitala przechowywał i zjadał ludzkie szczątki
Węgierska policja zatrzymała 30-letniego pracownika szpitalnego w Budapeszcie, w którego mieszkaniu znaleziono części ludzkich ciał. Śledczy ustalili, że mężczyzna zabierał szczątki z cmentarzy oraz ze szpitala, gdzie pracował jako pracownik transportu pacjentów. Według służb część szczątków mężczyzna spożywał.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!