Mike D z Beastie Boys rusza w solową trasę po Wschodnim Wybrzeżu USA latem 2025
Mike D, członek legendarnej grupy Beastie Boys, ogłosił solową trasę koncertową obejmującą pięć dat na Wschodnim Wybrzeżu USA. Trasa odbędzie się wkrótce po premierze jego debiutanckiego solowego albumu zatytułowanego „Thank You". Artysta po raz pierwszy wystąpi samodzielnie na scenie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!