Świątek niespodziewanie odpada w Bad Homburg już po pierwszym meczu
Iga Świątek przegrała swój jedyny mecz w turnieju WTA w Bad Homburg i odpadła z rywalizacji już w pierwszej rundzie. Po porażce Polka szybko opuściła kort i udała się do szatni. Wynik jest niespodzianką biorąc pod uwagę pozycję Świątek w rankingu światowym.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!