16-latek bez kasku i uprawnień pędził hulajnogą 63 km/h środkiem jezdni w Ostrołęce
Szesnastoletni mieszkaniec Ostrołęki jechał elektryczną hulajnogą środkiem jezdni z prędkością 63 km/h, bez kasku i bez wymaganych uprawnień. Sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego. Incydent ponownie zwrócił uwagę na problem niebezpiecznej jazdy na hulajnogach przez nieletnich.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!