Berkieta odpada z Challengera w Płowdiwie, Michalski w ćwierćfinale
Tomasz Berkieta przegrał w drugiej rundzie turnieju tenisowego Challenger w Płowdiwie, mimo że wcześniej wygrał trzy mecze z rzędu. Do ćwierćfinału awansował natomiast Daniel Michalski, drugi z polskich reprezentantów w tej imprezie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!